Chcesz wyciągnąć maksimum ze swojego BMW? Bardzo często okazuje się, że producent umieścił w nim znacznie więcej funkcji, niż te, do których masz swobodny dostęp. W wielu modelach dostęp do pełni wyposażenia jest zablokowany przez producenta, pomimo iż jest ono zainstalowane w samochodzie. Dotyczy to nawet jednostek silnikowych, które potrafią różnić się wyłącznie oprogramowaniem lub nawet wybraną opcją w obrębie domyślnie wgranego programu. Z pewnością ucieszy Cię więc fakt, że w naszym warsztacie możesz odblokować niektóre funkcje, decydując się na kodowanie BMW śląskie. Na czym to polega? Dlaczego warto?

Na czym polega kodowanie BMW śląskie?

Być może obawiasz się idei modyfikacji oprogramowania Twojego samochodu – w końcu nikt nie chciałby, aby w jego samochodzie doszło do poważniejszych uszkodzeń, np. na skutek nieprawidłowego funkcjonowania sterownika silnika. Warto jednak wiedzieć, że kodowanie jest najbezpieczniejszą formą uzyskania dostępu do funkcji, które w większości przypadków już znajdują się w iDrive Twojego auta. Rolą kodowania jest odblokowanie do nich dostępu lub umożliwienie funkcjonowania dodatkowych elementów instalowanych w samochodzie. Na przykład dodatkowo instalowana kamera cofania, może z powodzeniem współpracować z iDrive samochodu, który z fabryki wyszedł bez kamery. Odblokowanie tej funkcji w komputerze pokładowym wymaga niewielkiej modyfikacji, czyli właśnie kodowania, po czym działa w identyczny sposób, jak w aucie z fabryczną kamerą. W ten sposób można również odblokować GPS i niektóre funkcje multimedialne, a nawet podnieść moc silnika (o ile występował w różnych wersjach).

Warto pamiętać, że kodowanie to nie jest programowanie i polega na delikatnym zmodyfikowaniu oryginalnego oprogramowania układowego, a nie zastąpieniu go innym systemem. W naszym serwisie skorzystasz z pełnego potencjału, jaki kryje się w Twoim samochodzie. Umożliwimy Ci dostęp do pełni wyposażenia, z jakim wyjechał z fabryki. Skontaktuj się z nami i sprawdź, ile możesz zyskać.

 
Chat  
Porozmawiaj z nami
+