WPROWADZENIE

Jednym z naszych atutów jest wieloletnie doświadczenie w naprawie i regeneracji reduktorów ATC w samochodach marki BMW, Mercedes, Porsche, Audi, VW i innych. Oferujemy także dynamiczną oraz statyczną wymianę oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Nasz warsztat znajduje się w Częstochowie przy ul. Św. Rocha 240 (Dzielnica Grabówka). Oprócz szerokiego wyboru usług z zakresu regeneracji skrzyń rozdzielczych, możesz również zaopatrzyć się w oryginalne części, materiały eksploatacyjne do reduktorów do swojego samochodu.
Oferujemy fachowe doradztwo przy zakupie odpowiednich części i materiałów, chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Wystawiamy faktury VAT zarówno na usługi, jak i towary zakupione w naszym sklepie. Każda usługa regeneracji skrzyń rozdzielczych wykonana w naszym serwisie opatrzona jest gwarancją – od 12 do 18 miesięcy. Zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego oraz za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie. Zapraszamy również na naszą stronę na facebooku, gdzie na bieżąco można śledzić nasze działania.

MŁODY ZESPÓŁ PEŁEN PASJI

GearMar to młody zespół, którego pasją są samochody. Kilkuletnie doświadczenie w jednym zespole zaowocowało poznaniem konkretnej roli każdego z nas i celu w firmie. Zgrany zespół pracuje efektywniej, a dobra komunikacja wpływa na szybkość naszych działań. Praca dzięki temu przynosi nam więcej satysfakcji, identyfikujemy się z firmą, jesteśmy zaangażowani i zmotywowani. I chociaż podstawą są i zawsze były najwyższe kompetencje to jednocześnie udało nam się stworzyć zespół, który tworzy także dobrą atmosferę. Przekonasz się o niej odwiedzając nas w Częstochowie, ul. Św. Rocha 240.

Dowiedz się więcej
 
Chat  
Porozmawiaj z nami
+