Wprowadzenie

Naszym głównym atutem jest wieloletnie doświadczenie w naprawie i regeneracji reduktorów ATC w samochodach marki BMW oraz 4Matic w pojazdach ze stajni Mercedes-Benz. W Naszym warsztacie oferujemy także Dynamiczną oraz Statyczna wymiane oleju w automatycznych skrzyniach biegow. Nasz warsztat znajduje się w Częstochowie przy ul. Św. Rocha 240 (Dzielnica Grabówka). Oprócz szerokiego wyboru usług z zakresu regeneracji skrzyń rozdzielczych, możesz również zaopatrzyć się w materiały eksploatacyjne do reduktora w swoim samochodzie.
Oferujemy fachowe doradztwo przy zakupie odpowiednich części i materiałów, chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Ponieważ współpracujemy z wiodącymi dostawcami, możesz być pewien, że zakupione u nas produkty charakteryzuje najwyższa jakość. Wystawiamy faktury VAT zarówno na usługi, jak i towary zakupione w naszym sklepie. Każda usługa wykonana w naszym serwisie opatrzona jest gwarancją – od 12 do 18 miesięcy. Zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego oraz za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie.

Młody zespół pełen pasji

GearMar to młody wyspecjalizowany zespół nasza pasja to samochody wiemy o nich wszystko jako jedni z nielicznych w kraju specjalizujemy się w skrzyniach rozdzielczych ATC w samochodach marki BMW.

Dowiedz się więcej
Porozmawiaj z nami
 
Chat
 
Porozmawiaj z nami
+