Wprowadzenie

Naszym głównym atutem jest wieloletnie doświadczenie w naprawie i regeneracji reduktorów ATC w samochodach marki BMW, Mercedes, Porsche, Audi, Vw i innych. W Naszym warsztacie oferujemy także Dynamiczną oraz Statyczna wymiane oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Nasz warsztat znajduje się w Częstochowie przy ul. Św. Rocha 240 (Dzielnica Grabówka). Oprócz szerokiego wyboru usług z zakresu regeneracji skrzyń rozdzielczych, możesz również zaopatrzyć się w materiały eksploatacyjne do reduktora lub skrzyni biegów do swojego samochodu.
Oferujemy fachowe doradztwo przy zakupie odpowiednich części i materiałów, chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Współpraca z wiodącymi dostawcami części zamiennych i płynów sprawia, że zakupione u nas produkty i usługi charakteryzuje najwyższa jakość. Wystawiamy faktury VAT zarówno na usługi, jak i towary zakupione w naszym sklepie. Każda usługa wykonana w naszym serwisie opatrzona jest gwarancją – od 12 do 18 miesięcy. Zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego oraz za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie.

Młody zespół pełen pasji

GearMar to młody wyspecjalizowany zespół nasza pasja to samochody wiemy o nich wszystko jako jedni z nielicznych w kraju specjalizujemy się w skrzyniach rozdzielczych ATC w samochodach marki BMW.

Dowiedz się więcej
 
Chat  
Porozmawiaj z nami
+