DYNAMICZNA WYMIANA OLEJU DLA KIEROWCÓW Z TAKICH MIEJSCOWOŚCI JAK: PABIANICE, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, TOMASZÓW MAZOWIECKI – ŁÓDZKIE

Nasz serwis mieści się w Częstochowie na ul. Św. Rocha 240 – serdecznie zapraszamy!

Auta z automatyczną skrzynią biegów cieszą się w naszym kraju coraz większym powodzeniem. Nic dziwnego! Są funkcjonalne i gwarantują bardzo wysoki komfort jazdy. Warto jednak pamiętać, że na ich długie i bezawaryjne funkcjonowanie ma wpływ sposób eksploatacji. O automatyczną skrzynię biegów należy odpowiednio dbać, co obejmuje między innymi regularną wymianę oleju. Przedłuży to dobrą kondycję wszystkich elementów skrzyni biegów, co zapewni jej długie i sprawne funkcjonowanie. Jeżeli chcesz mieć pewność, że wymiana będzie przeprowadzona na oryginalnych podzespołach w bezpiecznych warunkach postaw na prawdziwych fachowców. Naszą specjalnością jest dynamiczna wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegu.

Dynamiczna wymiana oleju – co powinieneś wiedzieć?

 Na czym tak naprawdę polega dynamiczna wymiana oleju i czym różni się od statycznej, czyli tej oferowanej w wielu warsztatach samochodowych? Statyczna wymiana oleju to prosty proces, który polega na odkręceniu korka, spuszczeniu starego oleju oraz zastąpieniu go nowym. Chociaż rozwiązanie takie jest popularne i łatwe w wykonaniu, ma kilka wad. Przede wszystkim, w ten sposób nie da się pozbyć całego oleju wraz z zanieczyszczeniami – zostaje on w wielu układach, na przykład w hamulcach czy pompie skrzyni. Jego resztki mieszają się z nowym olejem. Natomiast dynamiczna wymiana oleju polega na pozbyciu się całego zużytego oleju wraz z wszelkimi zanieczyszczeniami i osadami. W tym celu wykorzystuje się specjalne urządzenia, które przepompowują przez układ stary olej, co pozwala na pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń. Decydując się na takie rozwiązanie, możesz mieć pewność, że zadbasz o swoją automatyczną skrzynię biegów w najlepszy sposób. Jeżeli chcesz osobiście przekonać się o zaletach, jakie niesie za sobą dynamiczna wymiana oleju, to zapraszamy Cię do kontaktu. Znajdziesz nas w Częstochowie na ul. Św. Rocha 240, natomiast ofertę kierujemy także do mieszkańców województwa łódzkiego, w tym miast takich jak: Tomaszów Mazowiecki, Pabianice czy Piotrków Trybunalski.

 
Chat  
Porozmawiaj z nami
+