DYNAMICZNA WYMIANA OLEJU DLA KIEROWCÓW Z TAKICH MIEJSCOWOŚCI JAK: CZĘSTOCHOWA, GLIWICE, KATOWICE, SOSNOWIEC, ZABRZE – ŚLĄSKIE

Nasz serwis mieści się w Częstochowie na ul. Św. Rocha 240 – serdecznie zapraszamy!

Coraz więcej Polaków decyduje się na wybór samochodu wyposażonego w automatyczną skrzynię biegów. Powoduje to gwałtowny wzrost zapotrzebowania na usługi związane z ich naprawą i serwisowaniem, do czego wciąż nie dostosowało się wiele zakładów mechaniki pojazdowej. Jedną z niezbędnych czynności, przekładających się na trwałość i poprawne funkcjonowanie tego ważnego elementu, jest regularna wymiana oleju w skrzyni. Jedyną metodą, dzięki której możemy wymienić cały olej w skrzyni biegów jest metoda dynamiczna. Na czym ona polega? Jakie są jej zalety? I dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Dynamiczna wymiana oleju śląskie – dlaczego?

Praca w optymalnych warunkach, zapewnianych między innymi przez czysty i niezużyty olej jest kluczowa, by skrzynia funkcjonowała poprawnie i niezawodnie. Niestety ta substancja smarna ulega stopniowemu zużyciu i zanieczyszczeniu, tracąc swoje właściwości i w coraz mniejszym stopniu chroniąc skrzynię przed zużyciem. Właśnie dlatego w przypadku większości rodzajów automatycznych skrzyń biegów zaleca się wymiany oleju co 60 – 80 tysięcy kilometrów. Warto jednak wiedzieć, że „tradycyjna” (statyczna) wymiana oleju w skrzyni automatycznej ma niewielką skuteczność. W zależności od modelu wymianie ulega od 40 do 60% starego oleju, a reszta po prostu miesza się z nowym olejem. W efekcie nawet pomimo wymiany właściwości smarne nie wracają do wartości wyjściowych jak w samochodzie wyjeżdżającym z fabryki. Dynamiczna wymiana oleju w skrzyni biegów pozwala na kompletną wymianę oleju i daje Ci pewność, że do następnej wymiany Twoje auto będzie poprawnie funkcjonowało.

Jeśli więc zbliża się termin wymiany oleju w skrzyni Twojego samochodu, to polecamy nasze usługi – nasz serwis mieści się w Częstochowie na ul. Św. Rocha 240 – natomiast naszą ofertę kierujemy także do kierowców z sąsiednich miejscowości tj. Gliwice, Katowice, Sosnowiec czy Zabrze. Zapraszamy do współpracy i gwarantujemy profesjonalizm.

 
Chat  
Porozmawiaj z nami
+