Nie sposób nie cenić napędu 4×4, szczególnie jeśli sporo jeździsz w terenie, po śniegu, albo chcesz, aby w każdych warunkach Twoje auto zachowywało się w przewidywalny sposób. W zależności od zastosowanego rozwiązania napęd może być stale rozkładany pomiędzy osie lub dołączany, np. kiedy tył straci przyczepność.

Jak działa reduktor 4×4?

Skrzynia rozdzielcza vtg w systemach ATC ma za zadanie odpowiednio wspomagać kierowcę w przypadku trudnych warunków na drodze. Inteligentna skrzynia rozdzielcza, sterowana elektrycznie, która „dopina” napęd na drugą oś jest elementem znacząco poprawiającym terenowe możliwości samochodu.

Reduktor 4×4 – serwis i naprawa

W naszym warsztacie zajmujemy się reduktorami 4×4 i innymi elementami układu przenoszenia napędu w samochodach marki BMW, Mercedes, Porsche, Maseratti. Jeżeli w Twoim samochodzie występują niepokojące objawy uszkodzenia skrzyni rozdzielczej: szarpanie, stukanie, wycie, kontrolki na desce rozdzielczej, zapraszamy na fachową diagnozę i serwis. Zawsze przed przystąpieniem do naprawy wykonujemy jazdę testową, podłączamy samochód pod komputer – do naprawy przystępujemy tylko wtedy, kiedy mamy pewność, że objawy są powodem uszkodzenia skrzyni rozdzielczej. Nie czekaj, aż problem stanie się jeszcze większy – skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak szybko działanie Twojego reduktora może wrócić do normy!

 
Chat  
Porozmawiaj z nami
+