DYNAMICZNA WYMIANA OLEJU DLA KIEROWCÓW Z TAKICH MIEJSCOWOŚCI JAK: MIELEC, PRZEMYŚL, RZESZÓW, STALOWA WOLA – PODKARPACKIE

Nasz serwis mieści się w Częstochowie na ul. Św. Rocha 240 – serdecznie zapraszamy!

Pomimo powszechnych opinii, automatyczne skrzynie biegów mogą być trwałe i niezawodne. Kluczowe jest prawidłowe serwisowanie, obejmujące m.in. regularną wymianę oleju. Co istotne, oprócz rodzaju wykorzystanego oleju znaczenie ma również technika samej wymiany. Zobacz, dlaczego to właśnie dynamiczna wymiana oleju jest rozwiązaniem dla Twojego samochodu i czemu warto wykonać ją u nas.

Dynamiczna wymiana oleju podkarpackie

Czym różni się dynamiczna wymiana oleju w skrzyni od wymiany statycznej? Zwyczajowo wymianę oleju dokonywało się poprzez odkręcenie korka spustowego i odczekanie kilkunastu minut, zanim stary olej ściekł z układu. Ten sposób wymiany mógł działać w jakimś zakresie w przypadku skrzyni manualnej, ale w automatycznej skrzyni biegów, o znacznie bardziej skomplikowanej budowie, okazuje się nieefektywny. W zależności od modelu w ten sposób udaje się pozbyć tylko od 40 do 60% starego oleju – reszta pozostaje w przewodach, sterowniku czy konwerterze. W rezultacie nowy olej jest mieszany „pół na pół” ze starym, co znacznie pogarsza jego właściwości.

Dynamiczna wymiana oleju polega na aktywnym wyparciu starego oleju nowym, przepłukując kompleksowo skrzynię świeżym olejem, w rezultacie czego możliwe jest nawet 100% usunięcie zgromadzonych zanieczyszczeń. Skrzynia biegów po takiej wymianie pracuje w zupełności na nowym środku smarnym – jak po wyjechaniu z fabryki. Dzięki temu masz pewność, że będzie funkcjonowała poprawnie i niezawodnie.

W Gearmar świadczymy najwyższej jakości usługi związane z dynamiczną wymianą oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Nasz serwis mieści się w Częstochowie na ul. Św. Rocha 240, ale naszą ofertę kierujemy do kierowców na terenie województwa podkarpackiego – w miastach takich jak: Mielec, Przemyśl, Rzeszów czy Stalowa Wola. Jeśli więc chcesz profesjonalnie zająć się Twoją skrzynią, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 
Chat  
Porozmawiaj z nami
+