DYNAMICZNA WYMIANA OLEJU DLA KIEROWCÓW Z TAKICH MIEJSCOWOŚCI JAK: JELENIA GÓRA, LEGNICA, WAŁBRZYCH, WROCŁAW – DOLNOŚLĄSKIE

Nasz serwis mieści się w Częstochowie na ul. Św. Rocha 240 – serdecznie zapraszamy!

Nowoczesne skrzynie biegów wymagają zastosowania specjalnego oleju, który wyróżnia się ściśle ustalonymi parametrami technicznymi oraz wysoką jakością. Jego wymiana powinna nastąpić średnio co 40-60 tys. kilometrów, co zapewni prawidłowe i bezawaryjne działanie wszystkich podzespołów. Jednak proces ten znacząco różni się od serwisu starszych samochodów, ponieważ automatyczna skrzynia biegów jest dosyć skomplikowana, a jej naprawa – bardzo kosztowna. W tym przypadku oferowana w większości warsztatów statyczna metoda wymiany oleju, która polega na spuszczeniu zużytego płynu i zastąpieniu go nowym, nie zapewni najlepszych rezultatów, ponieważ w układzie hydraulicznym w dalszym ciągu zostaje sporo starego oleju wraz z zanieczyszczeniami.

O wiele lepszym rozwiązaniem jest dynamiczna wymiana oleju, która w naszym kraju w dalszym ciągu stanowi nowość. Aby ją wykonać, niezbędne są specjalne maszyny odsysające zużyty olej. Decydując się na tę metodę, możesz być pewny, że cała objętość oleju zostanie wymieniona wraz ze znajdującymi się we wnętrzu zanieczyszczeniami. Dzięki użyciu nowoczesnych maszyn możliwe jest przepompowanie nowego oleju przez cały układ smarowania automatycznej skrzyni biegów. Do takiej wymiany zużywa się więcej oleju niż wskazuje na to pojemność skrzyni biegów. Część zużywa się na „przepłukanie” skrzyni. Dzięki temu cały olej, który zostaje w skrzyni to świeży olej, bez zanieczyszczeń. Taka usługa to najlepszy sposób, aby przedłużyć żywotność Twojego auta i zadbać o nienaganny stan skrzyni biegów.

Skorzystaj z naszej oferty!

Szukasz sprawdzonego warsztatu, który zajmuje się dynamiczną wymianą oleju w skrzyni biegów? Świetnie trafiłeś, bo to nasza specjalność! Dysponujemy nowoczesnym i bogato wyposażonym warsztatem samochodowym oraz zespołem wykwalifikowanych pracowników. Możemy zagwarantować Ci profesjonalnie wykonaną usługę. Posiadamy dużą wiedzę na temat tego procesu i duże doświadczenie. Nasze usługi świadczymy w Częstochowie na ul. Św. Rocha 240, natomiast naszą ofertę kierujemy także do kierowców w  województwie dolnośląskim, między innymi w miastach takich jak: Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych oraz Wrocław. Zapraszamy do kontaktu!

 
Chat  
Porozmawiaj z nami
+