Dynamiczna wymiana oleju Brzeg, Kędzierzyn Koźle, Nysa, Opole – opolskie

Dlaczego dynamiczna wymiana oleju w skrzyni biegów? Bo tylko w ten sposób możesz poprawnie zadbać o swoją skrzynię i zapewnić jej pracę w odpowiednich warunkach. Chociaż nie każdy warsztat mechaniki zapewnia tego rodzaju usługę, to jesteśmy głęboko przekonani, że tylko dynamiczna wymiana ma sens. Sprawdź, dlaczego i jak wiele może dzięki niej zyskać automatyczna skrzynia w Twoim aucie!

Dynamiczna wymiana oleju opolskie

Jednym z najważniejszych czynników wpływających na poprawne funkcjonowanie skrzyni automatycznych jest stan oleju. Niestety wielu użytkowników zapomina o tym, że płyn ten również należy okresowo wymieniać. Co gorsza, sami mechanicy nie do końca wiedzą jak często i w jaki sposób należy wymieniać olej i wykonywać czynności serwisowe. Standardowe podejście do wymianu oleju w skrzyni automatycznej powoduje, że tylko 40 do 60% starego lubrykantu jest wymienianego. Reszta pozostaje w przewodach, sterowniku czy konwerterze i zostaje wymieszana z nowym środkiem smarnym. W efekcie nawet po wymianie oleju skrzynia nadal nie ma prawidłowego smarowania i pracuje w niesprzyjających warunkach. Jeszcze gorzej, jeśli nie wiesz jaki olej dotychczas się w niej znajdował – zmieszanie dwóch produktów o różnej charakterystyce może mieć przykre konsekwencje.

W przypadku wymiany dynamicznej nie ma miejsca na stary olej. Zostaje on dosłownie wyparty nowym środkiem smarnym, a wykorzystane w międzyczasie produkty do czyszczenia osadów i zanieczyszczeń dają gwarancję praktycznie 100% wymiany oleju na nowy. Skrzynia Twojego samochodu po takim zabiegu będzie pracowała w warunkach bardzo zbliżonych do fabrycznych, dzięki czemu przez kolejne 60 czy nawet 100 kilometrów nie będziesz musiał martwić się stanem oleju.

W Gearmar profesjonalnie zajmujemy się naprawami i serwisowaniem automatycznych skrzyń biegów – w tym dynamiczną wymianą oleju. Jeśli więc mieszkasz na terenie województwa opolskiego, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Świadczymy je m.in. na terenie miast: Brzeg, Opole, Kędzierzyn-Koźle czy Nysa. Przekonaj się, jak wiele może zyskać Twoje auto!

 
Chat  
Porozmawiaj z nami
+