DYNAMICZNA WYMIANA OLEJU DLA KIEROWCÓW Z TAKICH MIEJSCOWOŚCI JAK: BRZEG, KĘDZIERZYN KOŹLE, NYSA, OPOLE – OPOLSKIE

Nasz serwis mieści się w Częstochowie na ul. Św. Rocha 240 – serdecznie zapraszamy!

Dlaczego dynamiczna wymiana oleju w skrzyni biegów? Bo tylko w ten sposób możesz w 100% zadbać o swoją skrzynię i zapewnić jej pracę w odpowiednich warunkach. Sprawdź, dlaczego i jak wiele może dzięki niej zyskać automatyczna skrzynia w Twoim aucie!

Dynamiczna wymiana oleju opolskie

Jednym z najważniejszych czynników wpływających na poprawne funkcjonowanie skrzyni automatycznych jest stan oleju. Niestety wielu użytkowników zapomina o tym, że płyn ten również należy okresowo wymieniać. Standardowo, statyczna wymiana oleju w skrzyni automatycznej powoduje, że tylko do 50% starego oleju jest wymienianego. Reszta pozostaje w przewodach, sterowniku czy konwerterze i zostaje wymieszana z nowym środkiem smarnym. W efekcie nawet po wymianie oleju skrzynia nadal nie ma idealnego smarowania i pracuje w niesprzyjających warunkach.

W przypadku wymiany dynamicznej nie ma miejsca na stary olej. Zostaje on dosłownie wyparty nowym środkiem smarnym, który w 100% zastępuje zużyty olej. Skrzynia Twojego samochodu po takim zabiegu będzie pracowała w warunkach bardzo zbliżonych do fabrycznych. Dzięki temu, że do wymiany oleju w skrzyniach ZF używamy wyłącznie oryginalnego oleju wraz z filtrem, olej w skrzyni po wymianie będzie dokładnie taki, jak był kiedy Twój samochód wyjeżdżał z salonu.

W Gearmar profesjonalnie zajmujemy się naprawami i serwisowaniem automatycznych skrzyń biegów – w tym dynamiczną wymianą oleju. Nasz serwis mieści się w Częstochowie na ul. Św. Rocha 240, natomiast naszą ofertę kierujemy także do kierowców na terenie województwa opolskiego, w szczególności miast: Brzeg, Opole, Kędzierzyn-Koźle czy Nysa. Przekonaj się, jak wiele może zyskać Twoje auto!

 
Chat  
Porozmawiaj z nami
+